Restaurant & Havuz Bar
Restaurant & Havuz Bar
Restaurant

Menümüz değişken.
Bilinenin aksine yerlilerin evinde yapılan özel mezeler ve mevsimine göre farklı zeytinyağlılarla, balığıyla, köylerden bizzat temin ettiğimiz zeytinyağıyla keyif veren bir sofra.

Adalılar yemeyi, içmeyi, muhabbetin koyu olduğu sofraları sever Gelin siz de restoranımızda hem damağınıza hem gönlünüze hitap eden bu kültüre ortak olun!


SukhaCunda
Havuz Bar

Huzurlu bir ortamda Ege güneşinin keyfini sürmeniz için 5mx10m genişliğindeki turkuaz mavisi havuzumuzun çevresini ve bahçemizi tropikal bitkiler ve zeytin ağaçları ile süsledik. Unutmadan ekleyelim; havlu hizmeti sunuyoruz.

SukhaCunda
Kış Bahçesi

Havalar soğuduğunda içinizi ısıtacak bir şömine karşısında ada mimarisini yaşayarak harika bir kahvaltı edebilmeniz, sıcak şarap eşliğinde dost sohbetleri yapabilmeniz için kış bahçemizi ateş tuğlasından örülmüş nişlerle ve muz ağaçları ile dekore ettik.

SukhaCunda
Etkinlikler

Yılın farklı mevsimlerinde ruhunuzu besleyebileceğiniz atölye, yoga, nefes ve şiddetsiz iletişim çalışmalarının yanı sıra doğa ile iç içe olabileceğiniz ot toplama ve zeytin hasadı etkinlikleri ile sizleri buluşturuyoruz.

SukhaCunda
Kahvaltı

Özenle hazırladığımız açık büfe kahvaltımızda sunduğumuz ürünler Ayvalık ve çevresindeki lokal üreticilerden, balımız Kaz Dağları’ndan, reçellerimiz de annelerimizden. Filtre kahve, soğuk şerbetler ve tatlılarımız olmazsa olmazlarımız.

SukhaCunda